Yangın Danışmanlığı

Kategori : Yangın Eğitim Danışmanlık
Fiyat : Ürün Fiyatlar kur bazlı olduğundan dolayı değişgenlik göstermektedir. Yangın Merdiveni Fiyatları İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

Yangın Danışmanlığı

Yangınlara ait bir zaman dilimi koymak ya da öngörmek imkansızdır. Bu yüzden yangın çıkmadan öncesi, sonrası ve anında neler yapılması gerektiğini bilmemiz gerekir. Yangında meydana gelebilecek olan zararı en aza indirgemek, riskleri belirlemek ve bu yolda önlemlere ait kuralları bilmek gerekmektedir.

Risk analizi değerlendirme çalışmaları en güvenli bir biçimde “yangın danışmanlığı” firmaları tarafından yapılmalıdır. Risk analizleri sonucunda ortaya çıkacak olan raporlamalarla birlikte riskin olduğu bölgede çalışan kişilerin toplam mevcuduna göre durum değerlendirmesi yapılmalıdır. Yangın risk değerlendirmeleri uzman kişilerce hazırlanarak müşterilerin arşivine sunulmaktadır.

“Yangın danışmanlığı” konusunda 3 ana aşama vardır. İlki yağın risk analizi yapmaktadır. Analizler doğrultusunda risk raporları incelenip, sistemsel durumlar oluşturulmaktadır. Bir diğer ise rapor hazırlamak. Müşteriye sunulan raporla birlikte risk analizlerin suçlarına göre durum değerlendirilmesi yapılarak oluşturulacak olan sistemler belirlenir. Ve son olarak da eksikleri giderebilmek için rehberlik yapmak. Tecrübeli kişilerle yola çıktığınız zaman oluşabilecek felaketlere karşı daha güvenli olabilirsiniz. Yangın eğitimini almış, yangında ne yapılmasını bilen, öncesinde yangın anında ve de yangın sonrasında yapılacak olan durumları iyi analiz edip, panik ortamı yaratmadan profesyonel bir şekilde yangına nasıl müdahale sağlanacağı konusunda İşbilen kişilerce yangın felaketi en minimuma indirgenmiş olur. “Yangın danışmanlığı” yapan firma tarafından da inceleme sonucundan sonra müşteriler için olması gereken yangın ihbar ve müdahale sistemleri projesi taraflarına sunulmaktadır. Yangın yönetmeliğine uygun bir biçimde kaliteli bir proje ile de olması gereken sistemin niteliği ve görevi ile ilgili detaylı bilgiler paylaşılmaktadır.

Yangında ilk olarak sakin kalıp ne yapılması gerektiği bilinirse can ve mal kaybı da bir o kadar az yaşanacaktır. Güvenliği ve tedbiri oluşturduktan sonra geriye kalacak tek şey sakin kalmak, bilinçli bir şekilde yangında ne yapılmasını bilen bir kişi olarak yangına müdahale etmektir. Yangın felaketinde oluşan panikle çoğu yangın daha da büyümektedir. Danışmanlığımızın en büyük amacı da sakinliği sağlayıp, bilinçli olarak eldeki materyallerle yangın durumunu azaltmak, yangın anında ve sonrasında da panik havası yaşatmadan en az kayıpla yangından nasıl kurtarılır cümlesini analizlerle, profesyonel ekibimizce anlatmaktır.

Etiketler : karabogakarabogalar - yangın merdiveni - yangın kapısı - yangın sprinkleri  - yangın tüpüyangın danışmanlığı.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ