Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni” denilince akla binanın dışında duran, paslanmaya yüz tutmuş bir demir yığını gelmektedir. Hâlbuki bir yangın merdiveni, demir yığınından çok daha fazlasını ifade etmektedir.

Yangın Merdiveni Sizi Korur

Daha önce hiç yangın merdiveni kullanmanız gerekmediyse yangın merdivenlerinin ne kadar önemli olduğunu bilemiyor olabilirsiniz. Ancak her birimiz bir gün bir yangınla karşılaşma ve yangın merdiveni kullanma durumuna maruz kalma ihtimaline sahibiz.

Artan nüfus ve şehirleşme bizi çok katlı yapılar inşa etmeye ve bu yapılarda yaşamaya, bu durum ise hayatımıza çeşitli yeni önlemler dâhil etmemize vesile olmuştur. Hiç kuşku yok ki bunlardan ilki ve belki de en önemlisi yangın felaketine karşı kullanılacak olan yangın merdivenleridir.

 

PROFESYONEL DESTEK ALMAK VE ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN HEMEN ARAYIN.

 

> 0532 703 75 09 <

 

> 0532 711 74 23 <

 

> 0530 842 39 38 <

 

> 0216 642 69 31 <

 

> 0216 641 50 84 <

 

> 0216 642 68 31 <

 

> karabogamuhendislik@gmail.com <

 

> info@karabogamuhendislik.com <

 

> OFİS : Hamidiye Mah Şahinbey Cad No 55  <

 

> İMALAT : Tepeüstü Mah. Esenköşe Sok. 12 <

 

1974 YILINDAN BERİ SÜREGELEN AİLE MESLEĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEKTE KARARLIYIZ.

 

Hizmet Bölgelerimizin Neresinde Olursanız Olun Bizim İçin Hiç Fark Etmez.

 

ÜCRETSİZ KEŞİF VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ İÇİN TALEPTE BULUNDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN Maxsimum 24 SAAT İÇERİSİNDE SİZLERE DÖNÜŞ SAĞLAYACAĞIZ.

 

 

 

 

 

 

KATEGORİLERİMİZ. Çelik Çatı , Davlumbaz Söndürme , Ferforje Tasarımlar , Teras Kapatma , Karaboğa Mühendislik , Yangın Dolabı , Yangın Merdiveni , Demir Doğrama , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Yangın Eğitimi , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Tüpü , Davlumbaz Söndürme , Yangın Dolabı , Yangın Eğitimi , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Demir Doğrama , Yangın Merdiveni , Yangın Kapıları, Yangın Tüpleri, Yangın Dolabı, Güvenlik Sistemleri, Yangın Merdiveni, Çelik Çatı, Yangın Sprinkleri, Ferforje Demir, FM 200 Yangın Söndürme Sistemleri , Yangın Kapısı Satışı , Kamera ve Güvenlik Sistemleri , Yangın Hidrant Koruma Sistemi , Köpük yangın söndürme sistemi , Yangın Tüpü Satışı , Islak sistem söndürme sistemleri , Sprinkler Yangın Söndürme Sistemi , Kuru Sistem Yangın Söndürme , Islak sistem söndürme sistemleri , Yangın Dolapları Koruma Sistemi , CO2 yangın söndürme sistemi , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Yangın Merdiveni , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni , Yangın Dolabı , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprinkleri , Yangın Kapısı , Davlumbaz Söndürme , Yangın Tüpü , Yangın Eğitimi , Karaboğa Mühendislik , Ferforje İmalatı , Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın Tüpü İmalatı ve Fiyatları , Yangın Sprinkler Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Güncel Yangın Kapısı Fiyatları, Ferforje İmalatı ve Satışı, Çelik Konstrüksiyon ÇatıYangın Kapıları , Güvenlik Sistemleri , Yangın Sprink Tesisatı , Yangın Tüpü Satışı , Yangın Merdiveni İmalatı.yangın merdiveniyangın merdiveniyangın merdiveniyangın kapısı - yangın kapısı  yangın danışmanlık - yangın danışmanlık

 

FİRMA GENEL MÜDÜR (CEO) MESAJI:

 

FİRMAMIZ, Güzide Şehrimiz İstanbul’un  Büyük, Dinamik ve Saygın Sanayi Kuruluşlarından Birisidir

 

Personelimizle, Müşterilerimizle, Büyüyen ve Güçlenen Kocaman Bir Aileyiz Biz. Yeniliklere Açık, Geleneklerine Bağlı, İlişkilerinde Karşılıklı Kazanmak Düsturunu Benimseyerek Yürüyoruz. Türkiye’nin, Yarının Rekabetçi Dünyasında Daha İyi Temsil Edilebilmesi İçin, Firma Olarak Yaptığımız İşlerin Öneminin Farkındayız. Hedefimiz, Sadece Bölgesel Rekabet Gücümüzü Arttırmakla Sınırlı Değil.

 

Biz, Dünyadaki Ekonomik, Sosyal ve Siyasî Değişim ve Gelişmeleri Yakından Takip Eden, Kaynakları Buna Göre Geliştiren, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ Anlayışına Sahip, Dinamik Bir Aileyiz. Sürekli Eğitim, Bu Anlayışımızın Tabii Bir Uzantısıdır. Bu Amaçla Şirket İçi ve Dışı Eğitimler İle Eleman Performansımız Sürekli Yükseltilmekte, Dışarıdan Alınan Danışmanlık Hizmetleri İle Firmamızın Rekabet Gücü Sürekli Arttırılmaktadır.

 

Birlikte Yaşadığımız, ‘’İnsan’’lara ve Bizi Barındıran ‘’Çevre’’mize Saygımızı Hiçbir Zaman Kaybetmeden, Onlara Katma Değer Katarak, Yaptığımız Her İşte Kaliteyi Şiar Edindik. Biz, İnsanımızın, Ona Sunulan Her Mal ve Hizmette Kaliteyi Hak Ettiğine İnanıyor, İşimizi ve Üretimimizi de Bu Anlayışa Göre Yapıyoruz.

 

Biz, Yaradan’a, Kendimize, Dostlarımıza, Birlikte Yürüdüğümüz Ekibimize, Güveniyor ve Bu İnançla Çalışıyoruz. Dün Olduğu Gibi, Yarın da Çalışmaya Devam Edeceğiz.

 

Hedefimiz, İstanbul’da Doğan bu Müteşebbis Coşkunun Önce Ülkemizin Dört Bir Yanını Ulaşması, Sonra Dünyaya Yayılmasıdır.

 

ŞİRKET YÖNETİMİ. M. Yunus KARABOĞA - Ayetullah KARABOĞA


Yangın Merdiveninde Öncü Firmayız

Bir yangın merdiveni, olası bir yangın felaketi sırasında bulunduğunuz binayı kolay ve hızlı bir şekilde tahliye etmenizi sağlar. Bu sayede itfaiye ekipleri de kişilerin can güvenliğini kurtarmak için vakit harcamak yerine yangını kontrol altına almak için çaba sarf eder. Bu denli önemli bir noktada yer alan yangın merdiveninin elbette farklı çeşit, özellik ve modelleri de mevcuttur.

Elbette tüm bunları bilmeniz gerekmediği gibi tüm bunlara hâkim olmanız da pek mümkün değildir. Ancak bizimle iletişime geçtiğiniz zaman hem bu konu hakkında hem de binanıza en uygun olacak yangın merdiveni hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. “Yangın merdiveni imalatı” ve kurulumu yapan sektörün öncü firmasıyız.

%100 müşteri memnuniyeti parolası ile çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her işlem yasal düzenlemeler çerçevesindedir. Tüm bunlara ek olarak kaliteyi en uygun fiyata siz kıymetli ev sahiplerimize sunuyoruz.

Kaliteye uygun fiyata sahip olmak bizimle birlikte artık bir hayal değil. Dünyadaki gelişmeler çerçevesinde ilerlediğimiz bu süreçte “yangın merdiveni fiyatları” hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yangın Merdiveni İmalatı, Binaların bir kısmında ya da tamamında meydana gelen yangınlardan kaçış için yangın merdiveni ve kapıları kullanılır.

Yangın tehlikesine karşı güvenlik tedbiri amacıyla “yangın merdiveni” ve kapıları kullanılır. Merdivenini bağlantı noktasında yer alan yangın kapıları ile merdiven birbirine uyumlu olacak şekilde üretilir. Böylece yangın sırasında binada bulunan kişiler birkaç dakika içerisinde tamamen dışarı çıkabilecektir. Yapılan araştırmalara göre bu merdivenler bu güne kadar çok sayıda insanın hayatını kurtarmıştır. Ancak bu olumlu sonucu alabilmek için imalat aşamasında güvenilir ve kalitesiyle öne çıkan firma tercih edilmelidir. Özellikle belli bir yüksekliğe sahip olan yeni yapılarda yangın merdiveni kullanımı zorunlu olduğundan imalat konusunda daha da dikkatli davranmayı gerekli kılar. Bu durumda herhangi bir eksik olmaması adına üretici firmanın yangın merdiveni yönetmeliğinden destek alması gerekir. Yönetmelikte “yangın merdiveni imalatı” ile ilgili tüm detaylar geniş şekilde yer almaktadır.

Yangın Merdiveni Standartları

Yangın merdivenleri konutlar başta olmak üzere kurumsal binalar, ticaret amaçlı binalar, endüstriyel yapılar, yüksek tehlikeli yerler, konaklama amaçlı binalar gibi yerlerde kullanılır. Kullanım amacı bunlardan biri olan binalara z tipi ya da dairesel yangın merdiveni yapılır. Bunlar için geçerli olan “yangın merdiveni fiyatları” merdivenin türüne göre farklılık gösterir. Üretilecek olan yanın merdiveninin standartları merdiven türü ve kullanım şekline göre değişse de bu standartlar belirlenirken tehlike sınıfı da esas alınır. Bu gibi detayları dikkate alıp üretim yapabilmek için alanında gerekli eğitime ve deneyime sahip firma seçmek gerekir. Böylece olası yangın felaketi anında zarar görülmesine engel olunacaktır. Ayrıca yapılan yangın denetimlerinde de olumlu sonuçlar elde edilecektir. Bunun için fiyattan önce hizmet kalitesine odaklanmak her zaman avantaj sağlayacaktır.

Yangın Merdiveni Fiyatları, Güvenilir ve kaliteli bir hizmete sahip olmak meydana gelen yangın problemlerinde en etkili çözümler ortaya koymaktadır.

Maruz kaldığınız “ yangın merdiveni” seçenekleri sayesinde tüm zorlu durumlar en kısa süre içerisinde sona erecektir. Güvenilir bir sonuç elde etmenize yardımcı olacak olan bu seçenekler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizlere sunmaktadır. Tüm noktalar kusursuz bir görünüm elde ederek bu tür sorunlarda oldukça etkili ve kaliteli bir sonucun meydana gelmesine yardımcı olabilecek etkiler ortaya koymaktadır. Sizlerde bu noktada aklınıza takılabilecek sorulara cevap bulmak ve bunun bir sonucu olarak meydana gelen pürüzlerin sona ermesini sağlamak için hemen harekete geçmeniz gerekecektir. Meydana gelen yangınların yaşadığınız tüm şehirlerde sizleri çok büyük olumsuzluklar meydana gelmesine izin vermeden en iyi şekilde çözüm oluşturacak bu hizmetleri Sizlerde sahip olabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet Fırsatları

Kısa süre içerisinde tercih ettiğiniz hizmete sahip olmanıza yardımcı olabilecek olan seçenekler en uygun hali ile sizlerin beklentilerinize fırsat tanıyacaktır. “ Yangın merdiveni fiyatları” tercih edilen en uygun fiyatlar ile sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmet seçeneklerini sizlere en kısa süre içerisinde sunmaya devam edecektir. Sizlerin ihtiyacınıza uygun olacak şekilde pratik bir kurulum fırsat olsun mutlu noktadaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olan bu hizmetleri Sizlerde sahip olabilirsiniz. Birbirinden uygun fiyatlı ve birbirinden güvenilir hizmet seçenekleri ile profesyonel kişiler tarafından sunulan tüm bu fırsatlara kolay bir şekilde Sizlerde sahip olabilirsiniz. “Yangın merdiveni imalatı” her noktada sahip olmak istediğiniz hizmet kalitelerini güvenilir bir biçimde sahip olabilmenize olanak sağlar. Tercih ettiğiniz şekilde pratik sonuçlara sahip olmak ve kendinizi güvende hissetmek için sunulan bu hizmetlere güvenilir bir şekilde sizlerde sahip olabilirsiniz.

Yangın Merdiveni Firmaları

Günümüzde çok katlı konut, bina ve iş yerlerinde yangın merdiveni bulundurmak zorunludur. Can güvenliğiniz için çok önemli olan bu yangın merdivenini firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Yangın merdiveni, büyük sorumluluklar gerektiren bir iştir. Genellikle bina, konut ve iş yerlerinin dış kısmında yer alır. Yangın merdivenine giden yolu tabelalarla gösterilmelidir. Bina ya da konuttaki insan sayısının oranı hesaplanarak ona göre kaçış yolu üzerine tahliye kapıları konulmalıdır.  Firmamız tarafından yapılan yangın merdivenleri belirli yükseklikte bina, konut ya da iş yerlerinde bulunması yasal zorunluluk olan ve yangın veya herhangi bir afette hayat kurtardığı için çok önemlidir.

Firmalarımızın Yangın Merdiveni Maliyetleri

Fiyatlarımızı hammadde fiyatlarındaki artışa göre düzenliyoruz. Firmalarımızdaki yangın merdiveni fiyatlarımız 4000 TL ile 8000 TL arasında değişmektedir. Yangın merdiveni tiplerine, yüksekliğine, genişliğine göre değişmektedir. Eğer sizde yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Firmamız tarafından yangın merdiveni yaptırılacak yer keşif edilerek fiyatını belirleyebiliriz.

Büyük şehirlerde yangın merdiveni imal eden birçok firma vardır. Ancak bu firmaların hepsi kaliteli malzemeler ve dayanıklı malzemeler kullanmaz. Örneğin İstanbul, Bursa, İzmir, Konya gibi şehirlerde çok katlı binaların olmasıyla da yangın merdivenlerine talep artar. Bunu fırsata çevirmeye çalışan fırsatçılara inanmamak için öncelikle iyi bir şekilde araştırma yapmalısınız. Firmamız bu işi titizlikle yapar. Birçok kişinin canına mal olacak ya da canını kurtaracak bir yangın merdiveni yapmak bizim elimizde bu yüzden bu elimizde olanı iyi değerlendiriyoruz ve kaliteli ürünler çıkarıyoruz.

Her şehirde yangın merdiveni firmalarımız mevcuttur. Hangi şehirde olursanız olun eğer yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yangın merdivenini yapacağımız yere, yüksekliğine ve genişliğine göre fiyatları değişmektedir.

Z tipi yangın merdivenleri; firmamız tarafından bütün prosedürlere uygun bir şekilde atölyelerimizde imal edilmektedir. Yangın Merdiveni Fiyatları.

Yangın Merdiveni İmalatı, Birbirinden güzel dayanıklı tasarımlarla “yangın merdiveni”   hizmetleri veriyoruz. Yüksek performanslı üretim kapasitemizle memnuniyet sağlamaktayız.

Tahliye Merdiveni İmalatı Nasıl Yapılır?

Tahliye merdiveni hazırlanmasında başlangıç aşamasında bulunduğunuz binada keşif talep etmelisiniz. “Yangın merdiveni imalatı”  hazırlık, proje oluşturma, uygulama ve kontrol aşamaları gibi süreçleri kapsar. Hazırlık aşaması demek merdivendeki yapının oluşturulmadan önce nereye yapılacağı, kaç katlı binaya uygulama olacağı, kaç kişinin ortalama yaşam alanında bulunacağı gibi detaylar barındırır.

Doğru şekilde aşamaları devam ettirmek için tahliye merdivenlerinin yapısal açıdan proje ile uygulama öncesi ayrıntılarla belirlenmesi gerekir. Teknik resimlerle bu hazırlık aşamasında projenin tüm ayrıntıları bütün yönetmelik ve güvenlik önlemleri de dikkate alınarak süreç devam eder.  Yani tasarıma gelmeden önce teknik alt yapı ve malzeme açısından, bütünsel bir taslak oluşturulur.

İmalatı yapılacak malzemelerin temini dışında bir araya getirilmesi konuları da önemlidir. Çünkü dairesel, z tipi, makaralı gibi çeşitler bu temele göre hazırlanmaktadır. Bununla beraber hangi yangın merdiveni seçimi yapılacaksa yükseklik de dikkate alınmalıdır.  Genişliği çok olan merdivenlerde yükseklik endişesi azalma yönündedir.

Hastanelerde Yangın Merdivenleri

Hastaneler özellikle salgının da etkisiyle çok fazla odak noktası haline gelmiş bulunuyor. İyileşme tedavi süreçleri devam ederken istenmeyen aksaklıkları engellemek için bu ticari alanların başarılı sonlanması gerekir. Yangın merdiveni hareketi zor durumdaki kişilerin çıkışını da düşünerek oluşturulmalıdır. Yangın merdiveninin yapısı ve teknik ayrıntıları konusunda uzman ekiple çalışmalar sürdürmekteyiz. Oluşturulan bütün çözümlerde sizin senelerce “yangın merdiveni fiyatları açısından da avantaj sağlamanız amaçlanmaktadır.

Hastane yangın merdivenleri için başvuru yaparken ortalama hasta kabul sayısını tarafımıza iletmeli ve başlangıçtaki bilgileri doğru şekilde vermelisiniz. Doğru zemin kurulduğunda yangın merdivenleri hayat kurtarıcıdır. Bu açıdan size önemli bir hizmet verdiğimizin bilincindeyiz.

Artık Z tipi yangın merdivenleri tercih edilmektedir. Yangın merdiveni imalatında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Yangın Merdiveni İmalatı, Kendi içinde çeşitleri olan “yangın merdiveni” firmamız garantisiyle kurumsal düzeyde size sunulmaktadır.

Z Tipi Apartman Tahliye Merdiveni

Yukarıdan aşağı iniş şekli Z harfini alan yangın merdivenleri ismiyle aynı çeşidi almaktadır. Tahliye olacak alanda iniş yeri, bekleme alanı ve yeniden inmeye devam edilen alan vardır. Görüntüsü yüksek katlı binalarda uygundur ve dinlenme alanını genişleterek ve basamak genişliklerini de ayarlayarak artı sağlanabilir.

Kriz anında ateş etrafı sarmışsa ve duman da çoksa en yakın yangın merdiveni çıkış kapısını bulmalısınız. Bulduğunuz merdiven kapısı doğru zamanda açık olacak şekilde ayarlanmalıdır. Yangın ve kötü olaylara karşı önlemler yeterince alınmadığı için birçok kişi boş yere zarar görmüştür. Bu bilinçle beraber düzeltmeler yapmak da mümkün olarak görülmelidir. Yangın merdiveni demek hayati bir duruma çözüm bulmak anlamına gelir. Bina yıkılana kadar kalıcı şekilde kullanılacak bu yapıyı “yangın merdiveni imalatı”   firmamıza başvuruyla isteyebilirsiniz. Size en uygun zemin ve proje ile ideal çözümler sağlamaktayız.

Uygulama Nedir?

Başlangıç aşamasında proje çizimi vs. gibi işlemler yapılırken uygulama artık malzemelerin temini ve iskelet sisteminin inşa edilmesi, üzerine eklenerek tamamlanması demektir. İskeletin sağlam olması çizimin doğru yapılması ve en başta müşteri ile tüm ayrıntıların konuşulmasına bağlıdır. Her uygulamada yapılacak işlem özellikleri baştan itibaren değişken bir detaya sahiptir. Yangın merdivenlerinin teknik açıdan hesaplamaları ve diğer ayrıntıları tarafımızdan uzman bakış açısıyla sürdürülür.

Ekonomik Yangın Merdiveni

Ekonomik bir yangın merdiveni talebiniz varsa firmamıza ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Bütçenize uygun  “yangın merdiveni fiyatları beklentinizi karşılayan özellikte size yapılacaktır. Merdiven dışı diğer malzemeler için de hizmet alabilirsiniz. Tahliye kapısı vs. konularında size destek vermekteyiz. Merdiven seçiminizde fikir almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Size bilgi açısından detaylar aktarılır.

Yangın Merdiveni İmalatı

Yangın merdiveni imalatı hassasiyet isteyen konular arasında yer almakta olup hayati açıdan büyük öneme sahiptir.

“Yangın merdiveni imalatı” yapacak olan firmanın hem fiyat hem de kalite açısından avantajlı olması gerekir. En iyi hizmeti en uygun fiyatlardan veren firma her zaman öncelikli olarak tercih edilmelidir. Bunu anlamak için yangın merdiveni firmasının daha önce imal etmiş olduğu merdivenler bakılabilir ve müşteri yorumları incelenebilir. Böylece her müşteri kendisini için yararlı olan sonuca daha çabuk ulaşabilecektir.

“Yangın merdiveni” üretimlerinde bu alanda çıkarılan yönetmelik esas alınır. Buna göre üretim esnasında kullanılan tüm malzemeler yanına karşı dayanıklı olmalıdır. Aynı zamanda malzemeler uzun süre boyunca yangına dayanmalı, yangın anında zararlı gazlar çıkarmamalıdır. Aksi takdirde yangın daha ciddi sonuçlara yol açacaktır. Bunları önlemek adına firma seçiminde titiz davranılmalıdır. Böylece yangın afeti en az zararla atlatılacaktır.

Yangın Merdiveni İmalatında Nelere Dikkat Edilmelidir?

“Yangın merdiveni fiyatları” genellikle insanların dikkat ettikleri öncelikli noktalar arasında yer almaktadır. Ancak fiyattan önce üretimin içeriğine, kalitesine ve standartlara uygun olup olmadığına bakmak gerekir. Böylece yapılan merdiven amacına hizmet etmiş olacaktır. Bu detayların eksiksiz şekilde uygulanabilmesi ve merdivenini bina ile birebir uyumlu olarak yapılabilmesi için mutlaka uzman desteği alınmalıdır. Merdivenin genişliği, yüksekliği, dönüş kısımları, kolay iniş çıkış için uygun olup olmadığı gibi detaylar uzman tarafından belirlenerek uygulanmalıdır. Bunların hepsi belirli kurallara göre yapılmakta olup üretimde bu kurallara sadık kalmak gerekir. Buna önem veren firmayı bulabilmek için ise üretim talebi öncesinde doğru ve geniş çaplı bir araştırma yapmak gerekir. Can güvenliğinin sağlamanın bir bedeli olmayacağından öncelik her zaman kalite olmalı, seçimlerde fiyatlar arka planda kalmalıdır.

Karaboğa Yangın Merdiveni İmalatı Aşamasında Nelere Dikkat Ediyor?

Sultanbeyli Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni konusunda farklı seçeneklerimizle binaya uygun sistemler tasarlayabiliriz. Şimdi tek tıkla yangın merdivenlerimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Sultanbeyli yangın merdiveni imalatı çözümlerimiz bu adres üzerinde sizleri bekliyor. Yangın merdivenleri günümüzde hayati önem taşıyan yapılardan bir tanesidir. Yangın bina içerisinde yaşanacak sorunlara karşı güvenilir tahliye desteği sunar. Firmamız yangın merdivenlerinde olması gereken bütün detayları dikkate alır ve buna göre imalat desteğini verir. Her hizmetimizde profesyonel bir şekilde çalışarak beklentileri karşılarız. Yüksek hizmet kalitesiyle üretmiş olduğumuz yangın merdivenlerimizi tek tıkla inceleyebilirsiniz. Yangın merdivenleri konusunda beklentilerinize tam olarak yanıt verebiliriz.

Yangın merdivenleri yangın çıkan bölgeden güvenle tahliye olmanızı sağlar. Yüksek kalitede yangın merdiveni desteği almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız yangın merdivenlerini tasarlamadan önce binalarınızı inceler ve buna göre karar verir. Binaların güvenliğini sağlayan yangında merdivenleri can kaybını önlemek için tasarlandı. Yangının kontrol altına alınması konusunda büyük rol oynayan Sultanbeyli yangın merdiveni çözümlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tek Tıkla Yangın Merdiveni

Yangın tahliyesinde bir numaralı sistem olan yangın merdivenlerini sizler için tasarlıyoruz. Özel malzemeler kullanarak her yangın durumunda canınızı koruma altına alıyoruz. Biz müşterilerimizi memnun edecek şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. İmal ettiğimiz sistemlerimizin tamamı belgelidir. Yangın gibi acil durumlarda sizlere sunduğumuz sistemlerimiz ile kolayca tahliye olmanızı sağlıyoruz. Yangın merdiveni sistemlerine dilerseniz tek tıkla göz atabilirsiniz.

Sultanbeyli’nin her noktasında yangın merdivenlerini tasarlayabiliyoruz. Yangın anında kolayca tahliye olmanızı sağlayan bu sistemler can güvenliğinizin korunmasına yardımcı oluyor. Bina tasarımına uygun fonksiyonel yangın merdiveni modelleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz internet adresimizi ziyaret edebilir ya da bizleri telefon numaralarımızdan arayarak detayları alabilirsiniz. Sultanbeyli yangın merdiveni fiyatları için bizi hemen arayabilirsiniz.

Sultanbeyli yangın merdiveni güvenliğini son derece önemsemekte ve son zamanlarda taleplerini artırmakta olan bir bölgemizdir.

Dairesel Yangın Merdiveni, İşinde profesyonel bir şekilde çalışan firmamız sizlere dairesel yangın merdiveni hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Son derece kaliteli dairesel spiral   yangın merdivenleri üretmek bizim görevimizdir. Genelde düz yangın merdivenleri seçilir. Fakat bazı apartmanlara düz yangın merdiveni olmaz ve alanı daraltır. Bu sebeple de dairesel yangın merdiveni tercih edilebilir. Bunun için mutlaka bu tarz yangın merdivenlerinin kaliteli bir şekilde tasarlanması gerekir. Eğer yanlış bir şekilde tasarlanır ise ciddi sıkıntıları meydana getirebilir.

Kaliteli  Hizmet

Günümüzde Birçok yerde dairesel yangın merdivenleri yanlış tasarlanmıştır ve bu sebeple de merdivenlerde de sorun olmaktadır. Firmamız sizlere kaliteli hizmet imkânı tanıyor ve dilediğiniz yangın merdiveni kısa bir süre içerisinde üretip sizlere sunuyoruz. Firmamızın ürettiği merdivenler sayesinde artık güvende olacaksınız ve yangın gibi durumlarda kendinizi tehlikeye atmayacaksınız.

Yangın merdiveni yaparken her zaman 1. sınıf malzeme tercih ediyoruz ve özenli bir şekilde işimizi gerçekleştiriyoruz. Bizim için önemli olan insanların sağlığı ve kendilerini güvende hissetmeleridir. Bizimle kendinizi güvende hissedebilir ve bizlere inanabilirsiniz. Cep telefonu numaramızdan veya WhatsApp hattınızdan bizlere kısa zaman içerisinde ulaşım sağlamanız mümkündür.

Uygun Fiyat

Dairesel yangın merdivenleri üretirken aynı zamanda bütçenizi sarsmayacak cinsten olmasına özen gösteriyoruz. Bizim için her zaman kaliteli güvenilir ve uygun bir fiyata hizmet vermek önemlidir. Bu sebeple bizlere sonuna kadar güvenebilir ve bizden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Bizden hizmet almak istiyorsanız cep telefon numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz. Bizlere ulaşım sağladığınız da ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde keşif işlemlerine başlayacaktır.

Firmamızda çalışan profesyonel ekiplerimiz sizlere kısa süre içerisinde hizmet vermek için büyük Çabalar sarf eder. Siz de uygun fiyata dairesel yangın merdiveni bulmak istiyorsanız bizimle kısa zaman içerisinde iletişime geçebilir ve kalitemizi görebilirsiniz.

İşinde profesyonel bir şekilde çalışan firmamız sizlere dairesel yangın merdiveni hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Ekonomik Yangın Kapısı

Yangın kapısı satın alırken hem ekonomik hem de standartlara uygun kapılara öncelik verilmeli ve kapının güvenilirliğinden emin olunmalıdır.

Yangın anında can güvenliğini sağlamak açısından son derece önemli olan yangın kapıları özellik ve fiyat yönünden birbirinden farklılık gösterir. Yalnızca içerden açılabilen bu kapılar kilitlenmemeli ve ihtiyaç halinde kolayca açılabilmelidir. Kapının üzerinde yer alan panik kolu rahatça kullanılabilir olmalıdır. Aynı zamanda kapılar fark edilebilir renklerde boyanmış olmalı ve konumu en uygun olacak şekilde belirlenmelidir. Yönetmelikte belirtilen esaslara sahip olan yangın kapıları arasından en ekonomik olan kapı satın alınabilir. Bir binada birden fazla yangın kapısı kullanılacağından kaliteli ve uygun fiyatlı olan yangın kapıları sipariş verilmelidir.

En Uygun Yangın Kapıları

En uygun yangın kapısı satın almadan önce kapının sertifikalı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu kapılar yangına karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Kapılar yangın alanı ile dışarısı arasında set görevi görmekte ve o esnada genleşerek içeride yer alan dumanın dışarı çıkmasını engellemektedir. Bu kapılarda kendi kendine kapanma, yalıtım, bütünlük, duman sızdırmazlık, yüksek dayanıklılık gibi özellikler bir arada bulunmalıdır. Tüm bu özellikleri bir arada sunan yangın kapıları aynı zamanda ekonomik olduğunda kullanıcılar tarafından daha fazla talep görmektedir. Yangın kapısı imalatı yapan yerler incelenip bunlar arasından en iyi üretimi en uygun fiyatlardan sunan yere öncelik verilmelidir.

Ürün Açıklaması: Ürünümüz Ekonomik Yangın Kapısı modelidir, uygun fiyatlı yangın kapısı arayışlarınızda idealdir. Ürün standart ölçüdür.

Yangın Merdiveni Satışı, Yangın merdivenler dört kat ve üzeri yapılarda zorunlu olarak kullanılmaktadır. Tahliyenin başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayan bu sistemler yapı denetim kurallarına uygun olarak hazırlanır.

Yangın merdiveni satışı yapan firmalar bu konuda ihtiyaç sahiplerine destek oluyor. Yangın merdiveni, her çeşit yapı içerisinde kendisine yer bulabilir.Yangın ya da herhangi bir acil durum sırasında hızlı ve güvenli kaçışlarına yardımcı olur. Yangın merdivenleri hayati öneme sahip sistemlerden bir tanesidir. Yangın kısa sürede etrafı sarar. Bu da çıkışın daha zorlu olmasına neden olur. Bu durumlarda mutlaka yangın merdivenlerinden destek almanız gerekir. Yangınlar ölümle sonuçlanan vakaların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Diğer Makaleler

Dairesel Yangın Merdiveni Firması (0216 641 50 84)

Dairesel Yangın Merdiveni Firması (0216 641 50 84) Yangın anında hızlı ve güvenli tahliye için, binaların yangın güvenliği önlemleri arasında yangın merdivenleri büyük önem taşır. Özellikle dar alanlarda veya mimari yapıya uygun çözümler arayan müşterilerimiz için dairesel yangın merdivenleri ideal bir seçenektir. Bu merdivenler, sınırlı alanlarda etkin bir şekilde kullanılabilir ve binanın estetik görüntüsünü bozmadan yangın güvenliği sağlar. İstanbul Dairesel Yangın Merdiveni Hizmet İçin Arayınız.  Ücretsiz Keşif. 0216 641 50 84 - 0216 642 68 31. Karaboğa Mühendislik olarak,


Devamı

İstanbul Yangın Çıkış Kapısı Satan Yerler

İstanbul Yangın Çıkış Kapısı Satan Yerler Karaboğa Mühendislik olarak güvenliğinizi ön planda tutan ve yangın anında güvenli çıkışlar sağlayan ürünlerimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bugün sizlere, yangın güvenliği konusundaki en önemli unsurlardan biri olan yangın çıkış kapılarından bahsetmek istiyoruz. Yangın anında hızlı ve güvenli bir şekilde binadan çıkabilmeniz için tasarlanan yangın çıkış kapılarımız, en son teknoloji ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Peki, bu kapıların özelliklerinelerdir: Panik Çubuğu: Yangın sırasında hızla ç


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni 2023 İstanbul

Makaralı Yangın Merdiveni 2023 İstanbul Montajı ve kurulumu kolay olan makaralı yangın merdiveni bir ya da iki katlı binalar için kullanılır. Şekil olarak z tipi yangın merdivenleri ile benzerlik gösteren bu modeller açılıp kapanabilen yapıdadır. Merdivenin konumu yangından kaçışta güvenli bir bölgeye açılacak şekilde belirlenir. Binada bulunanların hızlı bir şekilde dışarı çıkabilmelerini sağlayan merdivenler güvenilir firmalar tarafından standartlara uygun şekilde üretilmelidir. Firmalara tarafından belirlenen yangın merdiveni fiyatları yapının özelliklerine göre farklılık gösterecektir. Net fiyat verebilmek için firma


Devamı

Yangın Merdiveni İmalatı Yapan Firmalar

Yangın Merdiveni İmalatı Yapan Firmalar Yangın merdivenleri, binaların güvenliğini sağlamada kritik bir rol oynar. Yangın anında hızla tahliye yapılabilmesi ve acil durumların etkili bir şekilde yönetilebilmesi için doğru bir yangın merdiveni tasarımı ve inşası hayati önem taşır. Bu nedenle, yangın merdiveni inşası için uygun firmayı seçmek, binanın güvenliğini en üst düzeye çıkarmak adına son derece önemlidir. Yangın merdiveni inşaası karmaşık bir süreçtir ve profesyonel bir yaklaşım gerektirir. Yanlış tasarım veya uygulama, acil durumların yönetilemez hale gelmesine ve insanların güvenliğini riske atmasına nede


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni Fiyatları

Makaralı Yangın Merdiveni Makaralı yangın merdiveni imalatı ve makaralı yangın merdivenlerinin satışında önde gelen firmalardan biriyiz. Uzun senelerden beri makaralı yangın merdivenlerinin ve ekipmanlarının satışında ve üretiminde deneyim kazandık. Bilgili ve alanında uzman ekibimiz sayesinde müşteri talep ve gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamayı başarıyoruz. Her türden makaralı yangın merdiveni tasarlayabilir, müşterilerimize gururla sunabiliriz. Makaralı yangın merdiveni fiyatları ise ürünlere göre değişir, ancak bütçe dostu fiyat politikaları uygulamaktayız. Makaralı Yangın Merdiveni İmalatı ve Satışı Karaboğa Mühendislik şirke


Devamı

Dairesel Yangın Merdiveni Detayları 2023 /2024

Dairesel Yangın Merdiveni Detayları 2023 /2024Binanın ana alanlarından ayrı ve güvenli bir çıkış türü olan dairesel yangın merdiveni adını şeklinden alır. Spiral şeklinde olan bu merdivenler binaya özel projelerle imal edilir. Yönetmeliğe uygunluğu denetlenerek sorunsuz şekilde montajı yapılır. Merdivenlerde binanın her katında bir tane olmak üzere yangın kapıları bulunur. Yangın merdiveni firmaları tarafından merdivenin ve kapıların konumu belirlenir. Bu sayede yangın halinde binanın içinden dışarıya çıkış sıkıntı yaşanmadan gerçekleşir. Merdiven basamaklarının ve diğer bölümlerinin yangın merdiveni imalatı yönetmeliğin


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni

Makaralı Yangın Merdiveni Karaboğa Mühendislik olarak; makaralı yangın merdiveni üretim ve satışında profesyoneliz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle beraber, taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı maksimum seviyede karşılayan makaralı yangın merdivenleri imal etmekteyiz. Yangın merdiveni imalatı konusunda tecrübeli olan firmamız, her türden yangın merdivenini sizlere ekonomik fiyatlarla sunar. Yangın merdiveni fiyatları ve çok daha fazla bilgiyi bizlerle iletişim kurarak öğrenmeniz mümkün. Makaralı Yangın Merdiveni İmalatı ve Satışı Makaralı yangın merdiveni, bir ya da iki katlı binalar için çok uygun olan bir yangın merdiveni türü


Devamı

Yangın Güvenliği İçin Önemli Bir Ekipman: Yangın Merdivenleri

Yangın Güvenliği İçin Önemli Bir Ekipman: Yangın Merdivenleri Yangın merdivenleri, binaların içinde veya dışında yangın sırasında acil tahliye için kullanılan özel tasarlanmış donanımlardır. Bu merdivenler, yangın sırasında güvenli bir şekilde tahliye yapılabilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle, bina yüksekliği sınırını aşan yapılarda mutlaka kullanılması önerilir. Yangın merdivenleri, belirli standartlara göre üretilir ve kalite standartlarına uygunluğu da önemlidir. Ülkemizde birçok yangın merdiveni firması bulunmaktadır ve bu firmalar genellikle özel üretim yangın merdivenleri üretme


Devamı

Makaralı Yangın Merdiveni

Makaralı Yangın Merdiveni: Güvenli Çıkış Yöntemi Makaralı yangın merdivenleri, binalarda güvenli bir çıkış yöntemi olarak kullanılan basit ve etkili bir sistemdir. Çoğu bina veya işletme, güvenlik standartlarını karşılamak ve can kaybını önlemek için makaralı yangın merdivenlerinin kurulumunu zorunlu hale getirmektedir. Bu merdivenler, yangın sırasında insanların güvenli bir şekilde çıkış yapmalarını sağlamak amacıyla kullanılır. Makaralı yangın merdivenleri, çok katlı binalarda her katta bulunması gereken ve acil durumlarda hızlı bir şekilde kullanılabilen bir yangın güvenlik sistemidir. Makaralı yangın merdiven


Devamı

İstanbul Yangın Merdiveni Fiyatları

İstanbul Yangın Merdiveni Fiyatları (İndirim, Ekonomik) İstanbul ucuz yangın merdiveni fiyatları hakkında bilgilere sahip olmak isterseniz lütfen alanında uzman olmuş firma temsilclerimizden ücretsiz bilgi edinebilirsiniz. Yangın merdivenleri acil durumlarda üstlenmiş olduğu rol nedeni ile paha biçilemez bir değere sahip bir ürün olarak görüyoruz ve bu inançla imalat ve montaj yapmaktayız. Önce insan sloganıyla yola çıkan firmamızı hemen ara, sipariş ver kazançlı çık. ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ 0532 703 75 09 0532 711 74 23 0530 842 39 38 karabogamuhendislik@gmail.com İstanbul'da yangın merdiveni


Devamı